DODATKOWE LINKI

PROMOCJE 2012
UPGRADE CENTER ::: Baza Wiedzy o RAD XE2

Bądź zawsze pierwszy!

Sprawdź najnowsze informacje o RAD XE2

NOWE artykuły

NOWE video

NOWE tutoriale


Podręcznik "Reasons to Migrate to Delphi XE2"

Podręcznik opisuje nowości wprowadzone do Delphi od czasów wersji 7. Jest to pozycja dla programistów zainteresowanych aktualizacją środowiska Delphi, ale nie tylko. Również użytkownicy wcześniejszych wersji np. XE lub 2010 znajdą wiele cennych informacji.

Autor podręcznika Andreano Lanusse jest doświadczonym konsultantem pracującym od wielu lat w Embarcadero. Ma duże doświadczenie przy tworzeniu rozbudowanych systemów bazodanowych w Delphi, zarówno dwu jaki i wielowarstwowych.

Podręcznik zawiera wiele przykładów, ekranów, podpowiedzi oraz dobrych praktyk, które dotyczą między innymi: funkcji samego środowiska, platformy RTL i VCL, nowości języka Delphi, technologii dbExpress i DataSnap oraz inne. Można go pobrać z serwisu EDN, nie jest wymagane posiadanie zarejestrowanego środowiska programistycznego, wystarczy jednie aktywne konto EDN.


Materiały dodane w lutym 2012 roku

- artykuły Andersa Olhssona: - tutorial Pawła Głowackiego: - Demo Pawła Głowackiego - nagranie - dyskusja o trendach w programowaniu: - artykuły o produktach Embarcadero:

Najczęściej zadawane pytania

Seminaria on-line / Prezentacje

Nowe właściwości - Artykuły / Opracowania Techniczne

Każda nowa wersja Delphi wprowadzała mnóstwo nowych właściwości i nową funkcjonalność. Poniżej znajdują się podstawowe informacje na temat nowych właściwości wprowadzonych do ostatnich wersji środowiska.

Filmy Video

Aktualizacja komponentów firm zewnętrznych

Jeśli wykorzystujesz komponenty firm trzecich będziesz musiał je zaktualizować. Sprawdź listę komponentów dostępnych i zgodnych ze środowiskami w wersji 2010:

Nowe właściwości - starsze materiały:

Migracja z BDE do dbExpress

Patrząc w przyszłość