PLATFORMY
OBSZARY
Rodzina narzędzi bazodanowych XE
Narzędzia XE - najwyższej jakości rozwiązania dla administratorów i programistów baz danych
 All-Access XE
 DB PowerStudio XE
  DBArtisan® XE
  Rapid SQL® XE
  DB Change Manager XE
  DB Optimizer XE

Heterogeniczne- Pełne wsparcie dla wszystkich głównych platform BDMS w ramach jednego interfejsu

Na żądanie, bez instalacji- Uproszczony dostęp, zarządzanie i dystrybucja narzędzi

Łatwa aktualizacja- Do Embarcadero All-Access


Produkty firmy Embarcadero z rodziny XE w niedostępny wcześniej sposób ułatwiają pracę administratorom i programistom baz danych dzięki dostarczeniu najwyższej wydajności i pełnemu wsparciu dla wszystkich ich baz. Każde z narzędzi z serii XE oferuje nowe korzyści:


Zarządzanie wszystkimi bazami danych z jednego interfejsu

[Rozmiar: 8858 bajtów]

Nowa linia produktów XE z firmy Embarcadero zawiera pełne, natywne wsparcie dla wszystkich głównych platform bazodanowych. Niezależnie od tego, czy pracujesz z jednym typem bazy danych czy z wieloma, narzędzia XE zapewniają pełne wgląd i kontrolę w ramach tego samego interfejsu dla wszystkich platform. Bez konieczności uczenia się i przełączania pomiędzy różnymi narzędziami dla każdej z baz danych.

Narzędzia XE upraszczają codzienną pracę z bazami, a w szczególności czynności związane z administracją i optymalizacją zadań, dzięki czemu można zapewnić wysoką jakość systemów bazodanowych w krótszym czasie i przy mniejszym nakładzie czasu.


Wygodny dostęp i zarządzanie

Wszystkie narzędzia z serii XE korzystają z technologii ToolCloud. ToolCloud zapewnia między innymi wygodne zarządzanie licencjami, dostępem oraz dostarczaniem narzędzi na żądanie. Dzięki zastosowaniu technologii Embarcadero® InstantOn™, dostęp do narzędzi XE jest natychmiastowy, bez konieczności instalowania ich na lokalnym komputerze. Dodatkowo ToolCloud zapewnia dostęp i uruchamianie różnych wersji tego samego narzędzia bez konfliktów na jednym komputerze.


Łatwa aktualizacja do pakietu All-Access

[Rozmiar: 16570 bajtów]

Produkty Embarcadero mogą w łatwy sposób zostać zaktualizowane do pakietu All-Access, pierwszego na rynku rozwiązania zawierającego wszystkie niezbędne narzędzia dla administratorów, architektów oraz programistów w ramach jednej licencji. All-Access oferuje nieograniczone korzystanie z dostępnych narzędzi w łatwy i atrakcyjny cenowo sposób.

Heterogeniczne narzędzia to nie tylko wieloplatformowość

Heterogeniczne narzędzia posiadają zasadniczą przewagę na rozwiązaniami, które są wyłącznie „cross platformowe”. Większość firm wykorzystuje jednocześnie wiele baz danych opartych na wielu platformach czasem nawet w różnych wersjach. Większość narzędzi „wieloplatformowych” tę wieloplatformowość zawdzięcza przyporządkowaniu osobnej aplikacji, dedykowanej konkretnej platformie bazodanowej lub przez użycie ograniczonego interfejsu ODBC/JDBC. Z kolei rozwiązania heterogeniczne, takie jak narzędzia XE firmy Embarcadero , oferują bezpośrednie, natywne wsparcie dla każdej platformy bazodanowej w ramach tej samej aplikacji i tego samego interfejsu użytkownika. Rozwiązania heterogeniczne zapewniają maksymalną wydajność, kontrolę oraz elastyczność przy jednoczesnym ograniczeniu potrzeby wdrożenia kolejnych narzędzi dedykowanych innej platformie.

Narzędzia heterogeniczne są najlepsze również w przypadku jednoplatformowych baz danych

Nawet w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw lub zespołów w dużych organizacjach prawdopodobieństwo odziedziczenia aplikacji (lub kupienia nowego systemu) opartej na innej, niż obecnie stosowana platformie bazodanowej jest wysokie. W swoim raporcie Forrester Research twierdzi, że ponad 90% firm na świecie korzysta z więcej niż jednej platformy DBMS. Oryginalne narzędzia dostarczane wraz ze specyficzną platformą bazodanową sprawdzają się jedynie w jej środowisku. Staje się to problemem, gdy pojawia się konieczność wdrożenia kolejnej platformy DBMS. Dlatego narzędzia Embarcadero z serii XE są najlepszym wyborem dla wszystkich profesjonalistów bazodanowych pracujących w oparciu o jedną platformę. Rozwiązania XE pozwalają im płynnie i bezproblemowo zaadoptować każdą nową technologię w firmie, gdy ta rośnie i rozwija się.

XE zapewnia znaczące oszczędności

Firmy mogą zmniejszyć całkowity koszt posiadania rozwiązań dzięki zarządzaniu i dystrybucji narzędzi dostępnych w ramach technologii ToolCloud oraz XE. Oszczędności można osiągnąć, dzięki: