SZKOLENIA
Rodzaje szkoleń

Szkolenia otwarte

Odbywające się cyklicznie szkolenia otwarte są przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą lepiej poznać rozwiązania firmy Embarcadero Technologies i zwiększyć swoje umiejętności z zakresu ich wykorzystania. Największą popularnością cieszą się szkolenia doskonalące umiejętności wykorzystania środowisk programistycznych, czyli Delphi, C++Builder. Oferta szkoleń obejmuje swoim zakresem różne aspekty techniczne związane z pracą z tymi rozwiązaniami oraz oferuje uczestnikom różne poziomy zaawansowania, w zależności od posiadanej wiedzy.

Aktualny katalog szkoleń otwartych

Szkolenia dedykowane

Organizowane specjalnie dla pracowników firmy zamawiającej szkolenie.

Szkolenia dedykowane stwarzają możliwość wybrania dogodnego terminu szkolenia, przeprowadzenia go w siedzibie firmy lub w innym uzgodnionym miejscu oraz co jest najważniejsze, dostosowania tematyki szkolenia i agendy do potrzeb firmy. Zakres szkolenia uwzględnienia zarówno wymogi branży, jak też rodzaj i charakter projektów, nad którymi w danym czasie prowadzone są prace w firmie.

Szkolenia dedykowane mogą być częścią większego pakietu migracyjnego mającego na celu przeniesienie wybranych, już istniejących projektów IT do nowszych wersji narzędzi, w celu dodania do nich nowej funkcjonalności, uaktualnieniu ich wyglądu oraz otworzenia na nowe platformy (np. mobilne) i i potrzeby firmy.

Zgłoś zainteresowanie szkoleniem dedykowanym - wyślij maila