ďťż
WAĹťNE INFORMACJE

Promocja RAD Studio, Delphi & C++Builder


Oferta specjalna wprowadzająca programistów w świat aplikacji mobnilnych Android i iOS (RAD Studio XE5 i Delphi XE5):

oferta dla użytkowników narzędzi w wersji 2010 - XE3

Weź wersję XE5 z Androidem gratis - przy zakupie RAD Studio XE4 lub Delphi XE4 z dodatkiem Mobile.

Wejdź na szybką ścieżkę prowadząca do programowania aplikacji Android. Kup RAD Studio XE4 lub Delphi XE4 z dodatkiem Mobile pomiędzy 26 sierpnia i 16 września 2013, a otrzymasz bezpłatną aktualizację do wersji XE5 z Android'em w momencie jej wprowadzenia na rynek. Otrzymasz także priorytetowy dostęp do programu "RAD Studio/Delphi Android beta.

Produkty które biorą udział w promocji darmowej aktualizacji do wersji XE5:.
 • RAD Studio XE4
  • Professional (Upgrade z wersji 2010 lub nowszej)
  • Enterprise (Upgrade z wersji 2010 lub nowszej)
  • Ultimate (Upgrade z wersji 2010 lub nowszej)
  • Architect (Upgrade z wersji 2010 lub nowszej)
    
 • Delphi XE4
  • Professional (Upgrade z wersji 2010 lub nowszej - warunkiem koniecznym jest dokupienie Mobile Add-On Pack do wersji XE4 Prof)
  • Enterprise (Upgrade z wersji 2010 lub nowszej)
  • Ultimate (Upgrade z wersji 2010 lub nowszej)
  • Architect (Upgrade z wersji 2010 lub nowszej)
Promocja nie dotyczy produktów w wersjach edukacyjnych, specjalnej oferty upgrade z narzędzi w wersji XE3, licencji w 5-cio i 10-cio pakach.

Oferta specjalna ważna do 16 września 2013.
 

oferta dla użytkowników narzędzi w wersjach 2009 i starszych

Skorzystaj z możliwości nabycia pakietów Upgrade pod warunkiem wykupienia usługi Support and Maintenance na okres jednego roku.

Zgodnie ze standardowymi warunkami zakupu aktualizacji tylko użytkownicy wersji 2010 i nowszych mają możliwość nabycia pakietów Upgrade. Użytkownicy wersji 2009 i wcześniejszych muszą nabyć produkt w pełnej wersji.

Aktualna promocja rozszerza dostępność pakietów Upgrade także dla użytkowników starszych wersji środowisk, pod warunkiem wykupienia przez nich dodatkowo usługi Support and Maintenance na okres jednego roku.

Zakup licencji na produkt oraz usługi musi być zrealizowany w ramach tego samego zamówienia. Kupując usługę support and maintenance masz pewność że przez okres jednego roku otrzymasz wszystkie aktualizacje oraz nowe wersje nabytego środowiska gratis, w tym wsparcie dla platformy Android zawartej w RAD Studio XE5 i Delphi XE5 z dodatkiem Mobile. Będziesz miał także dostęp do beta programu "RAD Studio/Delphi Android"!

Oferta specjalna ważna do 6 września 2013 (wszystkie zakupione pakiety Upgrade w ramach promocji muszą zostać zarejestrowane do 20 września 2013). Promocja nie dotyczy produktów w wersjach edukacyjnych, specjalnej oferty upgrade z narzędzi w wersji XE3, licencji w 5-cio i 10-cio pakach.
 

dodatkowo dla wszystkich użytkowników narzędzi w wersji XE4

Rozszerz swój warsztat narzędziowy, połącz się z chmurą, otwórz się na komputery Mac i urządzenia mobilne, korzystaj z nowych styli przy projektowaniu aplikacji!

Kup pełną wersję lub pakiet Upgrade RAD Studio XE4, Delphi XE4 lub C++Builder XE4 do 6 września 2013, a dodatkowo dostaniesz bonusowe narzędzia o wartości € 300 gratis:
 • Komponenty TMS Cloud Pack for iOS - bezproblemowy dostęp do usług chmury, w tym usług Dropbox, SkyDrive, Google Drive, Twitter, Facebook i wielu innych. Zobacz wideo
   
 • Narzędzie Mida VCL to FireMonkey Converter - wystartuj szybko dzięki narzędziu wspomagającemu migrację aplikacji VCL do FireMonkey. Kolejnym krokiem będzie przygotowanie aplikacji dla platform Mac i iOS. Zobacz wideo
   
 • Pakiet FireMonkey Premium Style Pack 2 - pakiet styli dla FireMonkey (style Jet i Diamond) dla aplikacji Windows, Mac OS X i iOS. Zobacz wideo
   
 • Dostęp do Mac’a w chmurze poprzez serwis MacinCloud.com - wydłużony o 24 godziny czas działania wersji testowej dla użytkowników narzędzi XE4 (ponad standardowe 30 dni). Programuj aplikacje Mac i uruchamiaj własne aplikacje iOS w symulatorze, nawet jeśli nie posiadasz własnego komputera Mac. Zobacz wideo
Oferta ważna do 6 września 2013. Po zakupie pakietu będącego w promocji, jego zainstalowaniu i zarejestrowaniu pobierz bonusowe oprogramowanie (do 20 września 2013). Uwaga: komponenty TMS Cloud Pack for iOS oraz funkcjonalność związana z platformą mobilną iOS nie dotyczą narzędzia C++Builder.


Warunki skorzystania z promocji

ďťż